AUDI RS6 | 2003 | 4.2 V8 | MANUAALKÄIGUKAST

Sten on alati S-i ja RS-i usku olnud. Konkreetne isend sai soetatud eesmärgiga luua üks vähestest erilistest RS6-test maailmas – manuaalkäigukastiga. Enne seda kui projekt hoo sisse sai, prooviti järele ka originaalse automaatkasti vastupidavust ning sõiduki üleüldist jõudlust. Järeldus: tuleb manuaali peale üle minna.
 
Projekti orienteeruvaks valmimisajaks püstitati 2016. aasta sügis. Reaalselt valmis antud projekt 2018. aasta suvel, millal sõidukiga murevabalt liigelda sai. Paraku igapäevase töö kõrvalt kipub aeg näppude vahelt kaduma. Põhiline on see, et eesmärk sai täidetud ning sündis üks äraütlemata raju relv, mida saab ka hõlpsalt kasutada pisipere vedamiseks. Näide põhilistest kommentaaridest: ”Üks parimaid kooslusi”.

Antud sõiduki ehitust ei saa arvestada ei aega ega rahasse, sest emotsioon ring- või kiirendusrajal end välja elades on kirjeldamatu. Teades Sleepers Garage kollektiivi, ei jää senine kooslus püsima ning võll suudetakse peagi taas üle vindi keerata – veel rajum ja vägevam automobiil.

TEISED PROJEKTID