MEIST

KRISTJAN ONEMAR

ELEKTRIOSAKOND

Kristjani hing ja süda kuuluvad töökotta. Selle avastuse tegi ta peale mitmeid aastaid iseennast otsides. Kindlasti oli avastamisel osa ka tema vanaisal, kes pisikut omal ajal väiksele poisile vaikselt tutvustas. Äraütlemata rahustav ja põnev on sukelduda sõidukite kesknärvisüsteemi ning leida üles kurjajuur.

Lisaks autode elektrisüsteemide tohterdamisele meeldib Kristjanile neid ka meeldivalt kõlama panna. Oma esimese kõlarikasti ehitas ta 14 aastaselt ning jätkab selle hobiga tänaseni.

STEN LUKAS

MEHAANIKAOSAKOND

Lapsepõlve veetsid Sten ja Kristjan koos, mis tähendab seda, et Kristjani vanaisalt saadud pisik jõudis ka Stenini. Kõige rohkem meeldib Stenile mootoreid ehitada. Mida suurem ja võimsam seda parem. Kuid kiiruse juures on oluline ka pidama saada ning seda õigel hetkel, olenemata ütlusest ”Pidurid on kiiruse surm”. Mehaanikaosakond tegeleb ka mitmesuguste fabrikatsioonitöödega. Lisaks kõigele tegeleb Sten ka ettevõtte majandamisega. Tegeleb klientidega ning igapäevaste remonttöödega.

MARIO TEINLUM

MEHAANIKAOSAKOND

Mariot võib lugeda tegelikuks Mehaanikaosakonna südameks. Tema on see mees, kes on peale mõningast heidutamist valmis ka kõige mustemad tööd ette võtma. Keegi ei tea, milline ta täpselt välja näeb või kust kohast ta järsku tuli, kuid mehel on kaks kätt, kaks jalga, üks helge pea ning vaim valmis õppima uut ja huvitavat juurde, mida ta ka igapäevaselt autode kallal töötades teeb. Peamiselt meeldib talle siiski jääda tahaplaanile, kuigi perioodilisest kiitusest ta ära ei ütle.